"Tratwa" Gabinet Psychoterapii Uzależnień

Dane adresowe:

Żeligowskiego 46 90-644 Łódź

Godziny otwarcia:

Gabinet ,,TRATWA" wizyty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym od poniedziałku do soboty 8.00-21.00.

Gabinet prowadzi psychoterapię uzależnień oraz pomoc psychologiczną. Zajmujemy sie uzaleznieniami takimi jak: alkoholizm, narkomania, hazard, lekomania, zakupoholizm, pracoholizm i.in, udzielamy pomocy psychologicznej dla osób w kryzysie, lęku, w problemie. Prowadzimy terapię w ramach odpłatnych sesji psychoterapii indywidualnej, prowadzimy konsultacje oraz diagznizujemy.Już niebawem zapraszamy do uczestnictwa w terapii grupowej!!!

O nas

,,Człowiek, w którego ludzie wierzą jest potegą; podwójną ma moc,
jeżeli sam w siebie uwierzy”

Ralph Waldo Emerson


 Jestem Certyfikowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień nr certyfikatu 1292, od kilku lat prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową osób uzależnionych oraz ich rodzin(współuzależnienie), zajmuję się pomocą terapeutyczną dla osób w kryzysie, pracuję z osobami doznającymi oraz stosującymi przemoc. Korzystam z wielu metod pracy.
Prowadzę psychoterapię w NZOZ Poradni Leczenia Uzależnień w Łodzi. Zajmuję się psychoterapią na poziomie podstawowym i pogłębionym. Ukończyłam w tym zakresie Studium Pomocy Psychologicznej (IPZ,PTP) oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia(IPZ,PTP)

  Ważnym obszarem mojej pracy jest własna praktyka psychoterapeutyczna, gdzie mam możliwość pracy indywidualnej z pacjentem w dogodnych godzinach,  w atmosferze zaufania, gotowości i otwartości.

Katalog
Galeria
  • Gabinet przyjmuje osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu i.in oraz rodziny osób uzaleznionych

Formularz kontaktowy